Kolejny wypadek na autostradzie z udziałem dzikiego zwierzęcia

Wojciech Drapała        25 lutego 2015        Komentarze (0)

Odpowiedzialność zarządcy drogi parokrotnie była już tematem wpisów na blogu. A tymczasem odnotowano kolejny wypadek na autostradzie z udziałem dzikiego zwierzęcia. O tym napisał do mnie Pan Daniel. Za jego zgodą publikuję list i zapraszam do lektury:

 

Witam, Panie Wojtku,

 

miałem kolizję z sarną na gdańskiej obwodnicy.

Na szczęście nic mi się nie stało. Tu może Pan przeczytać więcej, bo osobiście uważam, że uchylanie się GDDiK od odpowiedzialności w takich przypadkach jest żenujące.

http://moto.trojmiasto.pl/Uderzyl-w-sarne-Za-naprawe-zaplaci-z-wlasnej-kieszeni-n85608.html

 

Pozdrawiam,

Daniel

 

To prawda, trudno jest polubownie wyegzekwować odpowiedzialność od zarządcy drogi (choć nie jest to niemożliwe).

Niezależnie od tego warto sygnalizować, że problem istnieje. Gdybyś chciał więcej poczytać o wypadkach z udziałem dzikich zwierząt, zapraszam do lektury tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@wdrapala.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: