Kontakt
 

 

Korzystając z okazji, że zajrzałeś na mojego bloga i prawdopodobnie potrzebujesz wsparcia przy dochodzeniu odszkodowania, chciałbym opowiedzieć, jak mogę Ci pomóc i jak wygląda współpraca ze mną.

Przede wszystkim reprezentuję poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i w postępowaniach sądowych – w zakresie odszkodowań za uszkodzenie samochodu, uszkodzenie ciała i rozstrój zdrowia oraz śmierć osoby bliskiej.

Jestem zwolennikiem występowania na drogę sądową i poszkodowanych z reguły do tego zachęcam. W ten sposób można odzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie, które jest adekwatne do szkody i krzywdy i satysfakcjonuje poszkodowanego. A jak pokazuje moje doświadczenie, kwoty zasądzane przez sądy są kilkukrotnie wyższe niż kwoty przyznawane dobrowolnie przez towarzystwa ubezpieczeń. Choć oczywiście każda sprawa wymaga oceny indywidualnej.

Zawsze zawieram pisemną umowę z klientem, w której jasno określamy zasady współpracy. Zazwyczaj zawieram taką umowę na odległość. Odbywa się to w ten sposób, że przesyłam Tobie formularz umowy i formularz pełnomocnictwa drogą mailową lub listem poleconym i proszę o odesłanie dwóch podpisanych egzemplarzy umowy oraz pełnomocnictwa wraz z dokumentacją szkody. Następnie odsyłam podpisany przeze mnie egzemplarz umowy i wówczas możemy przystąpić do działania.

W trakcie prowadzenia sprawy lub przed podpisaniem umowy kontaktuję się z Tobą telefonicznie lub mailowo i ustalamy szczegóły. Z doświadczenia wiem, że te formy komunikacji są wystarczające.

Oczywiście, że jeżeli tego sobie życzysz, zapraszam na spotkanie w mojej kancelarii. Wówczas porozmawiamy o Twojej sprawie i dopełnimy wszystkich formalności.

Tak czy inaczej zawsze spotykam się jeszcze przed rozprawą – chyba że nasz przeciwnik procesowy wystąpi z propozycją ugody, na którą Ty wyrazisz zgodę. W szkodach rzeczowych (uszkodzenia samochodu) zdarza się to bardzo często.

Nie ma również znaczenia, że jesteś spoza Warszawy, ponieważ obsługuję klientów z całej Polski i dojeżdżam na rozprawy do wszystkich sądów lub zapewniam odpowiednie zastępstwo.

Jeśli chodzi o wysokość mojego wynagrodzenia, to określam je indywidualnie. Jest ono uzależnione od dochodzonej kwoty i ustalamy je tak, aby moje usługi były opłacalne dla Ciebie, nawet przy stosunkowo niedużych kwotach, rzędu kilku tysięcy złotych.

Pamiętaj również o tym, że nie jest konieczne formalne lub faktyczne zakończenie leczenia, aby rozpocząć dochodzenie odszkodowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami mojej kancelarii, najlepiej wyślij mi wiadomość e-mail z opisem sprawy. Wówczas będę mógł wstępnie ocenić sprawę i zaproponować konkretną pomoc.

Wojciech Drapała

Kancelaria Adwokacka

ul. Domaniewska 47 lok. 103
02-672 Warszawa

tel: + 48 606 569 435
e-mail: sekretariat@wdrapala.pl

 www.wdrapala.pl

******

Możesz skontaktować się ze mną również za pomocą formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@wdrapala.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

******

Dojazd do kancelarii:
Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.