Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu u przedsiębiorcy

Wojciech Drapała        03 listopada 2014        Komentarze (0)

Dzisiaj na stronie mojafirma.infor.pl (należącej do wydawcy Gazety Prawnej) ukazał się mój artykuł dotyczący roszczeń przedsiębiorcy, który doznał szkody osobowej z winy innej osoby.

Pobyt w szpitalu może powodować brak możliwości kontynuowania realizacji dotychczasowych zleceń, przyjmowania nowych zleceń lub utratę renomy przedsiębiorcy.

W artykule opisuję, że taki przedsiębiorca w szczególności może dochodzić odszkodowania za utracony za zarobek, kosztów zatrudnienia pracownika na zastępstwo lub kosztów podzlecenia prac innej firmie.

Artykuł dostępny jest tutaj.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@wdrapala.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: