Przy golach Ronaldo wybudził się ze śpiączki

Wojciech Drapała        07 listopada 2016        Komentarze (0)

Dawid Pawlaczyk to młody człowiek, którego ciekawy i cudowny przypadek niedawno opisywały polskie i zagraniczne gazety.

Trzy lata temu miał wypadek na rowerze. Wracając od kolegi, potrącił go kierowca samochodu. W konsekwencji 13-letni wówczas chłopiec doznał poważnego urazu i zapadł w śpiączkę.

Rodzice chłopaka nie poddawali się. Postarali się o pobyt w specjalizującej się w tego rodzaju sprawach warszawskiej klinice Budzik i stwarzali mu warunki do wybudzenia.

Istotne w tej historii jest, że Dawid był fanem Realu Madryt, a jego idolem – Cristiano Ronaldo. W ramach terapii rodzice puszczali chłopcu przez słuchawki transmisje meczów z udziałem Ronaldo. W trakcie jednego z nich Dawid się obudził. Miesiąc po wybudzeniu mógł już powrócić do domu.

To nie koniec historii.

Z gazet informacja trafiła do sprawcy całego zamieszania, czyli Cristiano Ronaldo 🙂 Cristiano za pośrednictwem swojego agenta zaprosił chłopca z rodzicami do Madrytu na jeden z meczów Ligi Mistrzów i zaaranżował z nim spotkanie.

Sympatyczny gest gwiazdora 🙂

Przy okazji ubiegłotygodniowego meczu Realu z Legią w Warszawie w hotelu Bristol Ronaldo ponownie spotkał się z Dawidem. Starzy znajomi porozmawiali, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wymaga podkreślenia, że – jak donoszą media – lekarze nie dawali Dawidowi szans na wybudzenie.

Dlatego chyba warto mieć nadzieje, wierzyć w cuda i nie załamywać się. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: