Wojciech Drapała

adwokat

Specjalizuję się w prawie ubezpieczeń, odszkodowań i postępowaniu cywilnym. Reprezentuję ubezpieczonych i poszkodowanych przed ubezpieczycielami i sądami. Stawanie przeciwko dużym i czasami tylko na pozór dobrze przygotowanym do obrony swojego stanowiska przedsiębiorstwom, do jakich należą ubezpieczyciele, jest dla mnie przyjemnością i pasją (tym większą, jeśli robię to skutecznie).
[Więcej >>>]

Bezpłatne sprawdzenie sprawy

Wpis pourlopowy: Grecja – kraj dla miłośników łódek

Wojciech Drapała29 października 2014Komentarze (1)

2014-10-22-1637W tym roku mój urlop wypadł dosyć późno. Z różnych przyczyn.

Musiałem czekać na niego aż do października. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…

Wszystkim miłośnikom łódek, motorówek i żagli polecam wypoczynek w Grecji, oczywiście tej wyspiarskiej.

Dlaczego? Duża przestrzeń, ciekawe akweny, zróżnicowane wybrzeże, do opłynięcia nieskończona ilość wysp i wysepek, ładne widoki, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Znajdzie się tu również coś dla amatorów wędkowania – co widać na zdjęciu (ryba złowiona techniką trolling-u).

O tej porze roku (tak samo jak we wrześniu i czerwcu) turystów jest tu jak na lekarstwo.  Oznacza to, że w dowolnej marinie zawsze znajdziesz idealne miejsce do zacumowania.

Grecja ma jeszcze jedną istotną przewagę nad innymi krajami, do których udają się miłośnicy tej formy wypoczynku: wpłynięcie do portu nie wymaga żadnej formalności, zgody, opłaty itp.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 606 569 435e-mail: sekretariat@wdrapala.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Sylwia 6 stycznia, 2017 o 22:47

Witam,czy można się odwołać od kwoty wyplaconej za trwały uszczerbek.Lekarz stwierdził na komisji iż mamie wystarczy domową rehabilitacja a tu niestety się okazuje że ma ograniczone ruchy ręki która miała złamaną i jest zdecydowanie potrzebna profesjonalną rehabilitacja aby jednocześnie walcZyć z bólem oraz ograniczeniami ruchowymi.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@wdrapala.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: