Wojciech Drapała

adwokat

Specjalizuję się w prawie ubezpieczeń, odszkodowań i postępowaniu cywilnym. Reprezentuję ubezpieczonych i poszkodowanych przed ubezpieczycielami i sądami. Stawanie przeciwko dużym i czasami tylko na pozór dobrze przygotowanym do obrony swojego stanowiska przedsiębiorstwom, do jakich należą ubezpieczyciele, jest dla mnie przyjemnością i pasją (tym większą, jeśli robię to skutecznie).
[Więcej >>>]

Bezpłatne sprawdzenie sprawy

Kolejna kolizja z sarną na autostradzie

Wojciech Drapała25 lutego 2015Komentarze (0)

Odpowiedzialność zarządcy drogi parokrotnie była już tematem wpisów na blogu. A tymczasem odnotowano kolejny wypadek na autostradzie z udziałem dzikiego zwierzęcia. Tym razem była to kolizja z sarną. O tym napisał do mnie Pan Daniel. Za jego zgodą publikuję list i zapraszam do lektury:

 

Witam, Panie Wojtku,

 

miałem kolizję z sarną na gdańskiej obwodnicy.

Na szczęście nic mi się nie stało. Tu może Pan przeczytać więcej, bo osobiście uważam, że uchylanie się GDDiK od odpowiedzialności w takich przypadkach jest żenujące.

http://moto.trojmiasto.pl/Uderzyl-w-sarne-Za-naprawe-zaplaci-z-wlasnej-kieszeni-n85608.html

 

Pozdrawiam,

Daniel

 

To prawda, trudno jest polubownie wyegzekwować odpowiedzialność zarządcy drogi (choć nie jest to niemożliwe).

Niezależnie od tego warto sygnalizować, że problem istnieje. Gdybyś chciał więcej poczytać o wypadkach z udziałem dzikich zwierząt, zapraszam do lektury wpisu Na autostradowej obwodnicy Mińska Mazowieckiego GDDKiA stawia znak ostrzegający o dzikich zwierzętach

W czym mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz indywidualnej oceny we własnej sprawie? Napisz lub zadzwoń i dowiedz się jak, mogę Ci pomoc.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: