Wojciech Drapała

adwokat

Specjalizuję się w prawie ubezpieczeń, odszkodowań i postępowaniu cywilnym. Reprezentuję ubezpieczonych i poszkodowanych przed ubezpieczycielami i sądami. Stawanie przeciwko dużym i czasami tylko na pozór dobrze przygotowanym do obrony swojego stanowiska przedsiębiorstwom, do jakich należą ubezpieczyciele, jest dla mnie przyjemnością i pasją (tym większą, jeśli robię to skutecznie).
[Więcej >>>]

Bezpłatne sprawdzenie sprawy

Wpis pourlopowy: Grecja – kraj dla miłośników łódek

Wojciech Drapała29 października 2014Komentarze (1)

2014-10-22-1637W tym roku mój urlop wypadł dosyć późno. Z różnych przyczyn.

Musiałem czekać na niego aż do października. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…

Wszystkim miłośnikom łódek, motorówek i żagli polecam wypoczynek w Grecji, oczywiście tej wyspiarskiej.

Dlaczego? Duża przestrzeń, ciekawe akweny, zróżnicowane wybrzeże, do opłynięcia nieskończona ilość wysp i wysepek, ładne widoki, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Znajdzie się tu również coś dla amatorów wędkowania – co widać na zdjęciu (ryba złowiona techniką trolling-u).

O tej porze roku (tak samo jak we wrześniu i czerwcu) turystów jest tu jak na lekarstwo.  Oznacza to, że w dowolnej marinie zawsze znajdziesz idealne miejsce do zacumowania.

Grecja ma jeszcze jedną istotną przewagę nad innymi krajami, do których udają się miłośnicy tej formy wypoczynku: wpłynięcie do portu nie wymaga żadnej formalności, zgody, opłaty itp.

W czym mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz indywidualnej oceny we własnej sprawie? Napisz lub zadzwoń i dowiedz się jak, mogę Ci pomoc.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Wojciech Drapała Kancelaria Adwokacka w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    Poprzedni wpis:

    Następny wpis: